İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

Su Arıtma Sistemleri

>>Evsel RO Sistemleri

>>Endüstriyel RO Sistemleri

>> Filtrasyon Sistemleri

>>Yumuşatma Sistemleri

>> Aktif Karbon Sistemleri

>> Ultraviyole Sistemleri

>> Dozajlama Sistemleri

>> Kimyasallar ve Mineraller

>>Deiyonizasyon Sistemleri

>> Havuz Kimyasalları

>> Havuz Ekipmanları

>> Hidrofor Sistemleri

>>Yedek Parça ve Aksesuarlar

Arıtma Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların bugün en büyük sıkıntısı, satmış oldukları ürün ve sistemlerin, satıştan sonraki hizmetlerini yeteri kadar ve zamanında verememeleridir. İşte bu doğrultuda firmamız, tüm kişi ve kuruluşlara yerinde ve tam hizmet verebilmek amacı ile daha önce de farklı firmalarda yaşadığımız tecrübeyi, 2004 yılından beri Konya'da kurduğumuz firmamızla siz değerli müşterilerimize, en seçkin hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Su arıtma cihazlarının ve ekipmanlarının Türkiyede önde gelen firmaları ile çalışmaktayız. Firmamız, siz değerli müşterilerine sunmakta olduğu tüm ürünlerde; zamanında ve sorunsuz en kaliteli ve çevreci malzemelerin teminini, uzman teknik kadrosu ile her türlü teknik desteğini vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sizinle birlikte çalışmak, ülke ekonomisine birlikte katkıda bulunmak dileğiyle, saygılar sunarız…
Kalite Politikamız
Sloganımız olan ''Önce İnsan, Önce Sağlık'' anlayışını çalışma prensibimiz haline getirmek, sorunların çözümünde mühendisçe ekonomik yaklaşımları kullanmak, insan ve çevre dostu ürünlerle müşterimize hizmet vermek firmamız KALİTE POLITIKASI'nın temelini oluşturmaktadır. HAKLI BAŞARIMIZIN SORUMLULUĞUNU TAŞIYORUZ. Misyonumuz
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, yapacağımız işlerde fayda- yarar olarak maksimum, maliyet olarak minimum olacak şekilde optimum çözümleri üretip müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
Vizyonumuz
Sektörümüzün gerektirdiği yeniliklere hızla adapte olup teknolojik gelişmeleri taklit ederek değil yaparak, ar-ge yatırımlarını sürdürerek, sürekli genişleyen uzman kadromuzu, yaygın ve kaliteli hizmet servisi ile hep ilkleri yaşatarak, bulunduğu yer neresi olursa olsun sürekli yükselerek sektöründe örnek olmak.

 
Ara
İçeriğe dön | Ana menüye dön